Reference

Petra Z.

Školení: Leadership (jak zvládnout roli vedoucího)

Udělala jsem si pořádek ve svých myšlenkách, jak si stanovit své cíle, SWOT analýza, kde si stojím já a kde tým.

Jana P.

Školení: Leadership (jak zvládnout roli vedoucího)

Vemi užitečné pro mě byla pomoc při řešení konfliktů na pracovišti.

Lenka S.

Školení: Leadership (jak zvládnout roli vedoucího)

Hodně praktické a využitené, pochopitelný výklad. Konkrétní informace.

Tomáš S.

Klient koučinku

Na Helenu Mackovou jsem se obrátil ve chvíli, kdy jsem si připustil, že zásadní změna (nejen) v partnerském životě je asi nevyhnutelná, ale současně se jí obával. Aniž bych věděl, do čeho jdu, na první sezení jsem se vyloženě těšil. To, co jsme spolu probrali, souvislosti, které mi Helena ukázala a její optimistický, nelitující a přímočarý přístup, mě neskutečně nakoplo. Z mé původní vize vícero sezení zůstalo nakonec jen u dvou, protože i to, co jsme zvládli za čtyři hodiny, mě posunulo na novou kolej, která už nemá podobu zacykleného kruhu 🙂 Tímto Heleně děkuji!

Eva V.

Klientka koučinku – jednorázová konzultace

Naše setkání pro mě bylo velmi příjemné a pomohla jste mi uvědomit si některé věci. Navíc úplně přirozeně a bez nátlaku. Pojmenovala jsem nahlas některé věci, které ze mě okolí nedokázalo dostat. S Vámi mi to přišlo úplně přirozené. Děkuji.

Martin B.

Klient koučinku

Za Helenou jsem nepřišel s problémem, ale s potřebou mentální přípravy na rychlé rozšiřování firmy, kterou sice vlastním, ale řídit ji se teprve učím. Už první nezávazné kafe bylo skvělé a zaselo mi do hlavy spoustu užitečných věcí. Ale nedá se to srovnat s následujícími měsíci. Desítka sezení mi doslova změnila život. Postupně jsem zlikvidoval většinu hloupých strachů, zcela si přeskládal pracovní život tak, abych se v něm cítil dobře, nastavil firmu pro hladké rozšíření, a začal pojmenovávat a měnit brzdy v osobním životě. Ty budou nejtěžší, ale dám to! I tak rok od zahájení koučování podle všeho završím v dvojnásobné firmě, přestěhovaný v luxusním bytě, spokojenější a s extra volným časem. Díky svým dobrým zkušenostem jsem Helenu doporučil třem blízkým lidem, a minimálně u dvou z nich už teď, po pár sezeních, vidím znatelný posun k lepšimu. Jde to, když se nebojíte sebe sama.

Veronika P.

Klientka koučinku - jednorázová konzultace

Setkání s Helenou bylo moc příjemné a přínosné. Nevěřila bych, že během dvou hodin mě dokáže někdo tak posunout. Přišla jsem na to, co je špatně a jak by to špatné šlo zlepšit. Mimo to jsem namotivovaná jít si za svými sny s pocitem, že to dokážu a kdybych to náhodou nedokázala, tak to zkrátka příjmu a jdu dále:)

Jan Prášil

Plant Manager, IG Watteeuw ČR s.r.o.

Využili jsme Heleniných služeb ve chvíli, kdy nám ze zdravotních důvodů vypadla personální manažerka. Pomohla nám včas nastartovat důležitá výběrová řízení, udržela nám personální oddělení v chodu a ještě nám poradila co zlepšit. Díky jejímu pozitivnímu přístupu a zkušenostem jsme celé období zvládli na výbornou a po návratu z nemocenské si mohla naše kolegyně zase převzít hladce běžící oddělení.

Jaroslav Mrnka

CFO a majitel Project Controls

U HM jsme si zadali personální audit. S přístupem paní Mackové k svěřenému projektu a celkovým výstupem z tohoto auditu jsem byl velmi spokojen. Zejména s rozsahem a zacílením na realitu opřenou o data a fakta. Výsledky, které jsme obdržely nám velmi pomohly při rozhodování o změnách pracovních týmů a otevřely nová témata k řešení. Pozitivně byl tento krok vítán zejména managemntem společnosti a také samotnými pracovnímimi týmy. Se spolupráci s HM jsem spokojen a navázali jsme nadstavbovým projektem a i nadále počítáme s využitím jejich služeb.

Simona, sociální pracovnice

školení Seběvědomí

Moc hezký kurz. Je vidět, že lektorka tématu dobře rozumí. Dobrá forma předání informací.

Helena Macková - Sebekoučink

Sebekoučink
Když najdeš odvahu a změníš pohled sám na sebe, začnou se dít věci. Jednodenní workshop.

VÍCE INFORMACÍ