O mně

Ráda posouvám hranice, strhávám bariéry a měním věci k lepšímu. Těší mě přispívat lidem ke zlepšení jejich práce nebo osobnímu rozvoji, ideálně k oběma těmto oblastem.

Dobrodružná cesta ke koučinku mě vedla 20 let po rozmanité krajině personální práce. Nejrůznější pozice v HR doplnily vrcholové manažerské posty v mezinárodních společnostech. Profesní kariéru jsem vystavěla od základního kamene až ke střednímu a top managementu posledních osmi let. Znamenalo to dodat klientovi personální služby, ale také vést tým o 45 hlavách lidí velmi rozdílných - občas i dost protichůdných - povah.

Na manažerské cestě jsem zažila jak vzrušující vzestupy, tak frustrující klopýtání - rozumím proto svým současným klientům a pracovním i osobním výzvám, které řeší. A umím upéct nutričně vyvážený recept na jejich konkrétní problém.

Jako máma zase vím, jak setsakramentsky těžké je skloubit kariéru, mateřství, domácnost - a neztratit prostor být stále i partnerka a taky člověk sám za sebe se svými zájmy a potřebami. Nejen s tímto velkým soustem proto s velkým zápalem pomáhám ženské části své klientely.

Kromě byznysu mě vždy “až na prvním místě” zajímaly každodenní mezilidské vztahy. Bylo pro mě důležité, aby člověk nejen plnil dobře své úkoly, ale aby se cítil spokojen sám se sebou. Přirozeným vývojem jsem došla k uvědomění, že se chci o své zkušenosti a dovednosti dělit, že umím druhým efektivně pomoci. S čím? Aby se posunuli dál a byli ve všech oblastech spokojenější, úspěšnější. Protože 3 v 1 je lepší než 1. Zároveň jsem orientovaná na měřitelné, prokazatelné výsledky, takže je za sebou potřebuji vidět! Vyhledávám výzvy, ženou mě vpřed. Potřebuji být v pohybu, ve společnosti lidí a sem tam pocítit adrenalin. To mi dodává energii, naopak přílišný klid mě uspává. Naštěstí ho není tolik, mám dvě bezvadné děti a bezvadného muže. S vášní čtu, všemožným způsobem se hýbu a miluji atmosféru brněnských kaváren. Jsem srdcerváč a jak praví klasik: „Vše, co dělám, dělám ráda!“.

Svůj smysl vidím v podpoře druhých, v jejich úsilí změnit život a zlepšit jej.

 

Potkejme se, rozvineme váš potenciál