Opravdové školení

Žádné suchopárné teorie, žádné nabubřelé mantry. Školím témata, o kterých vím první poslední a která sama zažívám v praxi.

To mě zajímá!

obrazek Helena Macková

Témata školení, co hýbou (vaším) světem

Vyberte si jedno ze žhavých témat.

Sebekoučink - workshop

Chcete se posunout dál, ale nemůžete. Nejde to přes vaší veškerou snahu. Snažíte se, ale pořád stojíte na stejným místě, nebo se motáte v bludném kruhu. Přitom klíč k vašemu osobnímu štěstí držíte v rukou jen vy sami.

Na workshopu vám pomůžu odemknout vaše dveře. Resp. naučím vás je odemykat. Vy sami si je odemknete. Ukážu vám různé metody, které vám pomůžou se zbavit vašich strachů a zranění z minulosti, podíváme se na způsoby jak si zvýšit své sebevědomí a sebehodnotu a jak sám se sebou pracovat. Vy sami si sestavíte svou metodu, váš způsob, který vám bude fungovat.

Leadership, Leadership vs. management, Ženský Leadership

Znáte hranice své manažerské role? Svoje odpovědnosti a kompetence? Co vše máte zvládat vy a co už nemusíte nebo dokonce nemáte? A proč tedy děláte to, co dělat nemusíte... Abyste uspěli v roli lídra, nemusíte být za každou cenu hrdina příručky “Nejlepší manažer roku”. V žádném případě!

Školení z oblasti vedení lidí spolu můžeme pojmout v kostce nebo se zaměřit na detaily, s nimiž si nevíte tak úplně rady. Vše s ohledem na vás - na to, jací jste, jak můžete svou osobnost ve specifické roli vedoucího plně rozvinout. Dotkneme se primárně témat jako: osobní hodnota vs. firemní, osobnost manažera, manažerská komunikace, delegování, sdělování nepříjemných zpráv, vedení týmu/jednotlivců, zvládání konfliktů, nastavování vize a strategie, práce s lidmi “pod sebou” a jejich rozvojem....

Pojďme najít přirozený, vám vlastní způsob jak být ve vedoucí roli úspěšný a v pohodě.

Sebevědomí aneb "Jak nestát sám sobě v cestě"

Všichni můžeme žít spokojený život a dosáhnout životních cílů. Na naší soukromé cestě se ale objevují překážky, které musíme zdolat. Jaké jsou to vlastně překážky?

Při pečlivém prozkoumání situace zjistíme, že největší brzdou k dosažení životních cílů jsme často tou největší překážkou my sami. Naše strachy a obavy.

Kde se tyto strachy a obavy vzaly a jak s nimi spolehlivě zatočit - to je jedním ze zásadních témat semináře. Dalším cílem semináře je naučit se pracovat sám se sebou a svými hodnotami tak, abyste svou kreativní sílu využívali na max. Objevte své vnitřní dítě a hýčkejte si ho. Přijměte svou jedinečnost a sílu. Máte ji!

Pojďte zapracovat na své sebehodnotě, sebedůvěře, sebepřijetí, sebevědomí.

Talent management – žádná floskule, zato pořádná výzva

Věříte tomu, že coby manažer jste tak úspěšný, jak úspěšný je váš tým?

Pracujete s lidmi a chcete je posouvat/rozvíjet tak, aby svou práci zvládali co nejlépe, a přitom vás to všechny bavilo? Talent management je práce na rozvoji klíčových lidí. Jak je však poznat? Je lepší supervize nebo koučink? Jak na jejich kariérní plán pro budoucnost, aby zůstávali motivovaní? A co takhle zastupitelnost klíčových lidí?

Na semináři se zaměříme na to, na základě čeho a jak sestavit rozvojový plán pro vaše klíčové lidi tak, aby byl praktický (tj. vedl ke kýženému cíli) a reálný (šel v pohodě realizovat) a finančně vás zbytečně nezatížil. Vyjasníme také, kdo je vlastně pro vás klíčový hráč - jak jej poznat a jak s ním “v běžném provozu” pracovat.

Co si z mých školení odnášejí účastníci

Helena Macková

Školení opravdu o vás & pro vás

Hledáte lektora z oblasti managementu, personalistiky, osobního rozvoje? Někoho, kdo má lektorský um, lidský přístup, ale i reálnou zkušenost? Zanechte kontakt, ozvu se s návrhy – ať prožijete školení, které si zasloužíte a posune vás dál.

  Informace o ochraně osobních údajů.

  Veškeré vaše informace i údaje považuji za posvátné.
  Do posledního písmenka.

  Na čem při školeních stavím

  18 let praxe

  v řízení lidských zdrojů, zkušenosti s řízením lidí a týmů

  8 let zkušeností

  v mezinárodních firmách na pozicích vrcholového managementu

  Vystudovaný obor

  Sociální práce a rozvoj organizací a řízení lidských zdrojů

  Certifikovaný kouč

  5 let zkušeností v oblasti osobního a profesního rozvoje