E-book

Aby vás syndrom vyhoření nedostal do kolen.

Otestujte se, zda se za ztrátou energie a únavou neskrývá syndrom vyhoření. Odhalte zásadní příčiny vyčerpání a stanovte jasné mantinely. Zvolte restart a svůj pracovní elán zamiřte správným směrem.

Vím, o čem mluvím (bohužel)

Mám za sebou bohatou praxi v personalistice, v práci s lidmi. Svoji profesní dráhu jsem začala od píky a postupně se vypracovala na top manažerské pozice v mezinárodních kolosech. Dostala jsem funkci, obrovskou zodpovědnost, řídila jsem tým 50 lidí… Kariéra mi krásně vzkvétala.

A najednou … prásk. Zodpovědnost, práce i vlastní důležitost mě doběhla. Tedy spíše jsem doběhla sama sebe. Celé dny, týdny i měsíce jsem se sotva ploužila a byla jsem totálně vyčerpaná. Nic už nemělo moc velký smysl. Okolí se tvářilo naprosto nechápavě s podrážděným výrazem ve tváři – „Co pořád chceš? Máš takovou úžasnou práci? Co by kdo za to dal?” Ano, někdo by za to dal cokoliv, ale mě to přestalo těšit, nemohla jsem si pomoct. Cítila jsem se, že jsem na konci své pracovní dráhy. Téměř ve 40 letech. Představa, že do důchodu půjdu nejméně za 25 let, byla děsivá. Co budu to čtvrtstoletí proboha dělat? A přežiji to vůbec?

A protože se do podobné patálie může dostat prakticky kdokoliv dnes a denně, tak jsem se rozhodla své odžité zkušenosti předat dál. Vám všem, jež chcete dát trápení vale a znovu nalézt radost do života.

 

helena-mackova-ebook

Co v e-booku najdete:

  • Test
  • Syndrom vyhoření a jeho příznaky
  • Kdo je nejvíce ohrožený druh
  • Varovné příznaky
  • Odhalte příčiny a nenechte se vtáhnout
  • Tipy pro znovuobnovení kondice