Sebekoučink – workshop

Chceš se posunout dál, přemýšlíš o tom, děláš i nějaké kroky, ale... nejde to. Ale ano - jde to! Začni se mít rád, nikdo jiný to za tebe neudělá. Jen když najdeš odvahu a změníš pohled sám na sebe, začnou se dít věci. Jako když vypustíš roky uvězněného džina z láhve…

Během jednoho intenzivního dne se ti podaří:

 • zbavit se strachu - a odstartovat změnu pro misi “dostat sám sebe na vrchol”
 • dosáhneš harmonie sám se sebou a se svým okolím, najdeš vlastní cestu
 • vytvoříš si vlastní recepturu sebekoučinku pro každý den

Předvedu ti metody a techniky, které jako kouč a mentor používám při konzultacích - a rovnou si je taky vyzkoušíš. Ukážu, jak se můžeš spolehlivě zbavit strachů a zranění z minulosti. Uvidíš způsoby, jak si můžeš sám zvýšit sebevědomí a sebehodnotu. A taky jak se sebou pracovat. Plus sestavíš si vlastní metodu, která ti bude fungovat.

Pro koho je workshop sebekoučinku?

Zapomeň na 7 statečných. Žádná učebna nacpaná lidmi. Tohle je velkorysý prostor jen pro 4 účastníky. Unikátní příležitost pro tebe, když máš OPRAVDU zájem zapracovat na svém osobním rozvoji (mentálním růstu, životní změně). Dosud jsi stále "chodil kolem horké kaše" a nevěděl kde/jak začít? Možná taky aktuálně řešíš nějaký problém a hledáš návod jak se zorientovat, najít východ z bludiště. Nebo si chceš vyzkoušet, co je to ten koučink a jestli je to fakt tak účinné, jak tvrdí úspěšní lidé v časopisech.

Co si z worskshopu odneseš?

Skvělý pocit, že pracuješ sám na sobě (nebo jsi konečně začal) + autentický recept sobě na míru pro okamžité řešení svého aktuálního problému (jakéhokoli druhu). Odteď budeš mít vždy při sobě mocnou pomůcku, kterou můžeš použít každý den. Pro svůj rozvoj, pro svou sebedůvěru, provždy.

Helena Macková - Sebekoučink

Program

 • Svět. Můj a tvůj. Jak funguje? Naladit sám sebe
 • Technika na zvýšení své sebe-hodnoty
 • Metody – jak si konečně začít plnit své cíle, přání a sny
 • Cvičení - přijmout sám sebe
 • Já a druzí. Být v souladu sám se sebou a se svým okolím (odpustit sobě i druhým)
 • Metody - Práce na sobě. Osobní překážky, bloky a strachy
 • Sestavení své vlastní receptury „Jak se dostat na vrchol“

Místo konání

Útulný podkrovní prostor mého konzultačního studia a kanceláře spolupracující agentury, téměř v centru Brna (více informací o místě konání). K dispozici budeme mít dostatek místa i klid pro společné i individuální práce.

Všechny kontakty

Technické informace

Termíny: aktuálně nejsou vypsány termíny.
Čas: 9,00 – 18,00
Místo: Traubova 12, Brno – mapa
Organizace: Občerstvení, oběd, káva a nápoje v ceně
Cena: 3 000 kč vč. DPH
Počet účastníků: max. 4 v jednom termínu

Registrace

Pro přihlášení prosím vyplňte formulář níže a uveďte Vámi preferovaný termín. Následně Vám bude zaslána faktura, po jejímž zaplacení Vám bude rezervováno místo na workshopu.

  Informace o ochraně osobních údajů.

  Veškeré vaše informace i údaje považuji za posvátné. Do posledního písmenka. Nebudu vám nikdy posílat žádné nabídky, údaje budou použity pouze k naší vzájemné komunikaci související s tímto workshopem a budou uvedeny na faktuře.

  Lektorka

  Celým dnem vás budu provázet já – Helena Macková. Jsem kouč osobního a profesního rozvoje a konzultant firemní personalistiky (zde si můžete přečíst, jak jsem se k tomu dostala). V poslední době vedu pro firmy a neziskové organizace kurzy a školení na témata osobního rozvoje, leadershipu, sebevědomí apod. Na základě všech mých zkušeností z konzultací i přednášek jsem se rozhodla uspořádat svůj vlastní kurz – Workshop "sebekoučinku". Co mě k tomu vede? Abych byla upřímná, před pár lety jsem stála na rozcestí – byla jsem vysokou personální manažerkou v nadnárodní firmě, vedla velký tým lidí... a stejně jsem nebyla spokojená a život se mi hroutil. Svůj problém jsem musela řešit složitě a sama. Tento kurz dělám tedy přesně pro sebe před pár lety, v dané situaci. Vím, jak mě bylo, vím, co jsem řešila, vím, co by mi pomohlo. Proto je můj workshop postaven tak, jak je – prakticky a přímo k věci.

  Co o mě říkají mí klienti si můžete přečíst zde. A jakým tématům se věnuji? Načerpejte inspiraci z mých článků na blogu.

  Ohlasy účastníků:

  Eva

  Účastnice worskopu
  děkuji za krásnou a plodnou sobotu - plnou inspirací a prací na sobě samé. Jsi velmi silná a jedinečná žena a díky, že jsem Tě mohla na den poznat. Snad to nebylo poslední setkání 🙂

  Jana

  Účastnice worskopu
  Díky moc za super sobotu, bylo to úplně jiné než jsem čekala a přitom mi to zapadlo celkem přesně do mého vnímání světa. Každý den si říkám svoji mantru a zdá se že už to funguje - doma větší pohoda, po letech zmizel starý koberec z obýváku (!), a tak vůbec 🙂

  Petr

  Účastník worskopu
  Ahoj Helenko, velice Ti děkuji za úžasný a přínosný koučink. Prostory se mi moc líbily a koncept setkání taky. Škoda, že to tak rychle uteklo. Přeji Ti radost z této úžasné práce. Jsi skvělá a pokračuj dál.

  Jitka

  Účastnice worskopu
  Workshop byl skvělý a opravdu výživný. Hela je velkou inspirací pro mnohé z nás. Na workshopu byla výborná atmosféra. Podnětů opravdu dost, více by toho do jednoho dne asi už ani nešlo nacpat.

  Radka

  Účastnice worskopu
  Bylo to skvělé, děkuji. Přiznám se, že jsem nevěděla, co od toho čekat, jen jsem si myslela, že to bude fajn a bylo! A asi to opravdu s tou hlavou/v té hlavě něco dělalo, byla jsem úplně mozkově vyčerpaná a zachránila mě jen tabulka čokolády.

  Eva

  Účastnice worskopu
  Na workshopu se mi líbila jeho pestrost v aktivitách, fakt jsem se nenudila. Program byl sestaven citlivě a sofistikovaně, v ten správný čas přišla zcela logicky ta správná aktivita, oceňuji i drobné materiální detaily typu srdce, bodlák a šampaňský s jahodama... Nejsilnější a nejvydatnější bylo samozřejmě horké křeslo, které mi přineslo krom nových technik i osobní odhalení, které jsem nečekala. Až doma mi potom docvakly ještě další věci, jejich propojení...