Připravit, (re)start!

Jsem Helena Macková, osobní kouč. Pomůžu nastartovat váš osobní rozvoj – propojte správně svůj talent, kariéru a osobní štěstí. A nejen to! Nestůjte sami sobě v cestě…

CHCI VĚDĚT JAK

obrazek Helena Macková

Zažíváte tyto či podobné situace?

„Do práce už se netěším. Nebaví mě.“

Hledám, na co mám talent.“

„Ať dělám, co dělám, nedaří se mi.“

„Nemám energii, ztrácím chuť do života.“

Druzí mi nepřejí, závidí, jdou po krku.“

„Lidé kolem mě jsou konfliktní.“

„Chci být šťastný a úspěšný, ale nevím jak na to.“

„Nemám svůj život pevně pod kontrolou.“

„Mám malé sebevědomí, nevážím si sebe sama.“

„Přemýšlím, co dál ve vztahu.“

Nemůžu si vydělat tím, co mě baví.“

Neoceňují mě v práci, jak by měli.“

„Chci rodinu i kariéru, ale jak to skloubit... A na sebe nemám čas už vůbec!“

„Chci už konečně něco změnit.“

Zažíváte tyto či podobné situace?

„Do práce už se
netěším. Nebaví mě.“

„Hledám, na co
mám talent.“

„Ať dělám, co dělám,
nedaří se mi.

„Nemám energii, ztrácím
chuť do života.“

Druzí mi nepřejí,
závidí, jdou po krku.“

„Lidé kolem mě
jsou konfliktní.

„Chci být šťastný
a úspěšný, ale
nevím jak na to.

„Nemám svůj život pevně
pod kontrolou.“

„Mám malé
sebevědomí, nevážím si
sebe sama.“

„Přemýšlím,
co dál ve vztahu.“

Nemůžu si vydělat
tím, co mě baví.“

Neoceňují mě v práci,
jak by měli.“

Chci rodinu i kariéru, ale jak to skloubit...
A na sebe nemám čas už vůbec!

„Chci už konečně
něco změnit.“

S čím vám umím efektivně pomoci a co vám to přinese

  1. Pomůžu vám najít/pojmenovat příčinu problému.

    Ukážu vám nevyhovující vzorce, dle kterých nevědomky jednáte zas a znova a brání vám posunout se dál. Vytáhneme na světlo, co doopravdy chcete, a proč to nemáte. V čem to vězí?! (Začínáte přemýšlet jinak, nově, cítíte naději a nové obzory.)

  2. Naučím vás, jak odstranit bariéry, které vám brání posunout se dál.

    Každému klientovi vyhovuje něco jiného, což plně respektuji - někoho posune dál byznys koučink, jiného mentorink, kvantová terapie či práce s nastavením mysli - práce s programy a vnitřními bloky. (Začínáte pociťovat pozitivní změny ve svém každodenním životě, cítíte se silnější, spokojenější a chcete se tak cítit už napořád.)

  3. Společně zapracujeme na zvýšení vašeho sebevědomí a sebepřijetí.

    Intenzivně zapracujeme na vašem sebevědomí a sebehodnotě. Získáte tak odvahu žít podle svého, dělat věci, které opravdu niterně chcete vy a ne svět kolem vás. (Teď už víte, že máte život a své sny plně ve své moci, a to vás dělá silnějšími a šťastnějšími.)

Dokážete víc, než si nyní
umíte představit!

Moje metoda aneb Jak probíhá spolupráce se mnou

Pomůžu vám získat odvahu a odhodlání (z)měnit sám sebe a stát se originálním tvůrcem vašeho života. Pomáhám vám otevírat váš vysněný prostor, vaše dveře do budoucnosti podle vašich přání a tužeb. Chcete se konečně hnout z místa? Jen pokud změníte pohled na svět i sebe a změníte přístup k sobě samému - jen tak se vydáte kupředu. Spojuji dohromady rozum (logiku, vědomí) a duši (touhy, sny, podvědomí).

92 % mých klientů shledává vzájemnou spolupráci jako přínosnou. Postupně dosáhli prokazatelných posunů v kariéře a osobním životě. *

* Dle zpětných vazeb samotných klientů po absolvování konzultací.

Zcela nezávazně… Ale vážně!

Stručně popište, v jaké situaci se nacházíte, co vás trápí, kam byste se chtěli posunout. Pošlu vám několik podnětů (zdarma) jak toho docílit. Pokud vám rady sednou, pojďme je ve vašem životě pomocí koučinku zrealizovat.

Informace o ochraně osobních údajů.

Veškeré vaše informace i údaje považuji za posvátné.
Do posledního písmenka.

Proč řešit osobní rozvoj se mnou?

18 let praxe

v řízení lidských zdrojů, zkušenosti s řízením lidí a týmů

8 let zkušeností

v mezinárodních firmách na pozicích vrcholového managementu

Vystudovaný obor

Sociální práce a rozvoj organizací a řízení lidských zdrojů

Certifikovaný kouč

4 roky zkušeností v oblasti osobního a profesního rozvoje

Chcete na sobě opravdu pracovat?

Gratuluji! Investujte do sebe, zasloužíte si to.

"Jednička"

Jedno sezení / 120 min.

Jednorázová konzultace

Jednorázová konzultace pro objasnění vašeho “jednorázového” problému. Příprava na nepříjemné jednání s nadřízeným / podřízeným či náročný pohovor? Nevíte si rady s kariérou (jaká práce je pro vás ta nej, co vám ji zajistí, jak napsat motivační dopis/CV)? Máte akutní osobní či vztahovou krizi? Získejte na situaci jiný, nezaujatý pohled. Dostanete konkrétní, použitelné tipy. Vše na vědomé úrovni (logiky a rozumu) + dotkneme se nastavení podvědomí a bloků.

3 600 Kč

"Šestka"

6 sezení / 120 min.

Spolupráce v rozsahu 3–4 měsíců

V rámci šesti sezení najdeme příčiny problému, který vás trápí. Odhalíme bloky, které vám brání posunout se dál. Definujeme cíl a záměr, kam se chcete posunout. Plus načrtneme vaši cestu a způsob jak se sebou pracovat. Nastartuje se změna v myšlení a vy se vydáte na vzrušující cestu proměny - jak na vědomé úrovni (logiky, rozumu), tak i na úrovni podvědomí. Získáte různé tipy a prověřené postupy, které se stanou mocným nástrojem pro vaši osobní změnu.

18 000 Kč

“Desítka”

10 sezení / 120 min.

Spolupráce v rozsahu půl roku

Odhalíme příčiny problému, který vás trápí. Bloky, jež vám brání posunout se dál. Definujeme cíle, kam se chcete posunout. I vaši cestu a způsob jak se sebou pracovat - na vědomé úrovni (logiky, rozumu) i na úrovni podvědomí. Získáte různé tipy a prověřené postupy. Nastartuje se změna v myšlení a podvědomí, konečně se vydáte na vzrušující cestu proměny. Změnu brzy pocítíte, nové návyky se ukotví, získáte sebejistotu, odvahu tvořit. A žít svůj život.

26 000 Kč

Schůzky probíhají osobně, po Skype, nebo telefonicky. V případě telefonické konzultace hovor hradí klient.

Blog – koučink a osobní rozvoj

Jak se cítí lidé vystavení mikromanagementu svého bosse? A jak se cítí samotný šéf vyznávající mikromanagement? Jak mu je, když hlídá každé nadechnutí lidí ve svém týmu… Hlavu má na prasknutí, tak se cítí. Žije v pocitu, že na všechno je sám, všechno aby hlídal jak sup. Jenže lidem pod ním je taky pěkně pod psa. Nebo jako děcku ve školce s nulovou zodpovědností. Takto se pracovat nedá!

Pilujete pořád dokola tu zatracenou angličtinu/vůdcování/programování (nebo co vám to tak nejde) a pořád jsou výsledky tristní. Zato frustraci už byste mohli prodávat po cisternách? A co se na to jednou provždy vybodnout a odteď investovat čas, energii a entuziazmus už jen do rozvíjení silných stránek? Tam to má totiž smysl. Tam můžete dosáhnout vítězství a zažít uspokojení silné jak dvanáctihodinový vývar z kostí.

Žena a muž. Princezna a bojovník. Jejich vztahy a osobní život. Naše vztahy se nám nevyhnutelně promítají do naší pohody a to výýýrazně ovlivňuje naši práci. A také naopak. Proto píšu tento text. Vztahy jsou přece extra důležitý topic. Co jiného má na světě větší smysl? Hm?

Změna práce… Podle čeho a jak se rozhodnout? Znáte to. Dostali jste pracovní nabídku. Nabídku, co se neodmítá. Je to lákavé, polechtalo to vaše ego. Někdo po vás touží. Juchů! Hm. Jenže když ptáčka lapají… známe to. Nechcete sednout na lep. Nechcete si vybrat špatně. Ale co když se taková nabídka už nebude nikdy (jako NIKDY) opakovat?!

Helena Macková - Sebekoučink

Sebekoučink
Když najdeš odvahu a změníš pohled sám na sebe, začnou se dít věci. Jednodenní workshop.

VÍCE INFORMACÍ