Eva Č.

“S Helenou jsem absolvovala Talentový test. Ďakujem pekne za obsažnú správu a energiu, ktorú ste do nej vložili. Určite si ju ešte veľakrát prejdem… Veľmi šarmantne a nenápadne ste ma dostali do polohy, kde som si dovolila priznať to, čo bolo uzavreté v nejakých zvláštnych komôrkach (asi) podvedomia. Hoci ešte stále neverím, čo som “vypotila”. Určite ste mi pomohli pootočiť uhol pohľadu na vnímanie seba samej a potvrdili na čom mám pracovať. A nejak tak tuším :o), že tá práca na sebe na privedie k povolaniu snov. Dám si ešte na rozhodnutie načas, nejdem nič hrotiť. Talentový test spôsobom ako ho robíte je skvelý nástroj na uvedomenie si vlastných kvalít či už daných alebo rozvinutých a obohacujete to ešte vlastnou esenciou – prirodzenosťou, nenútenosťou a skúsenosťou. Ďakujem a budem Vás určite odporúčať.”

helena

Mgr. Helena Macková

Osobní kouč pro talent, kariéru a osobní štěstí
Personální konzultant pro firemní změny

Další články — případové studie z firem

Chcete být v pohodě, posouvat se v životě vpřed. Ale nějak to pořád nejde! Procházíte průběžně zkouškami, abyste druhým dokázali, že jste dobří, že za něco stojíte? Uznání a ocenění přitom nepřichází…

Práce a osobní štěstí, rozum a duše v rovnováze. Ano, víte, že zásadním faktorem pro spokojený, úspěšný a harmonický život není jen dřít, dodržovat plány a harmonogramy. Nebo naopak jen meditovat a vznášet se na obláčku a čekat na zázrak. Ale…

Lednová mantra? Osobní posun, osobní růst, osobní rozvoj. Na začátku roku bilancujeme. Co se mi podařilo? Nemohl jsem víc zabrat? Proč to zase nevyšlo? Letos to vyjde.

Syndrom vyhoření. Proč nestačí pět minut u psychiatra, webové návody na štěstí a jeden extrém za druhým.

Kam dál? Vyberte co je vám nejbližší

Koučink, osobní rozvoj

Váš potenciál - naplňujete ho? Co kdyby pozitivní změny ve vašem životě probíhaly rychleji, efektivněji? Pořádný nádech a... pojďte se mnou odstranit bloky a nastartovat potřebné změny. Bude to intenzivní, ale zábavné a “téměř bezbolestné”!

VÍCE INFORMACÍ

Personalistika

Potřebujete (pře)nastavit firemní kulturu nebo organizační strukturu se vším všudy? Důkladný personální audit, postavit do latě personální procesy, vyladit komunikaci napříč celou firmou, zefektivnit pohovory, vyjasnit kompetence a klíčové pozice?

VÍCE INFORMACÍ

Školení

Nestůjte sami sobě v cestě - zapracujte na sebevědomí, sebepřijetí, na vztazích s ostatními. Leadership, ženský leadership, firemní kultura, personalistika v praxi… zapracujeme na tématu dle vaší volby - pokud se nebojíte být opravdu sami sebou.

VÍCE INFORMACÍ