Pavel T.

Vybral jsem si na webu kouče, který mě zaujal nejen vzhledem, ale i tím, jaké má dosavadní zkušenosti s tím, čím jsem si i já prošel či procházím. Vyhoření, frustrace a nastartování se. Samotný koučink přes SKYPE pak proběhl dle mých očekávání. Po vzájemném představení se jsme se dostali nejen k tématům, která mne trápí, ale dostal jsem rovnou několik rad, kde mohu docílit dílčích úspěchů a posunu ihned, ne za rok či dva. Ohodnocení na emoční stupnici, které jsem pak jako výstup dostal, mi pomohlo znovu se ptát sám sebe, zda-li je spokojenost v té či oné oblasti opravdu tak vysoká, proč a na čem do budoucna pracovat, aby se „číslo“ drželo stále nad hranicí 8 a posouvalo k „desítce“. Všem, kdo se sebou chtějí dále pracovat a posouvat své limity, osobní koučink určitě doporučuji.

helena

Mgr. Helena Macková

Osobní kouč pro talent, kariéru a osobní štěstí
Personální konzultant pro firemní změny

Další články — případové studie z firem

Každý si píšeme svůj příběh života. Veselý, šťastný, ponurý, hrdinský, temný, tragický, bojovný. Jaký příběh si píšeš ty? Líbí se ti, nebo ho chceš prožívat trochu jinak? Můžeš ho přepsat, poradím jak.

Něčeho se nám nedostávalo, něco nám chybělo. Absencí lásky, bezpečí, porozumění, ochrany a spol. vzniká „díra“, kterou lepíme, aniž bychom si to mnohdy uvědomovali.

Kde začíná náš úspěch? Začíná u naší matky a porodu. Zní to praštěně? A přesto, porod a následný vztah k matce ovlivňují naše pozdější úspěchy v práci a životě vůbec.

Věděli jste, že má na nás a náš život vliv až 7 generací nazpět? Uznání předků má zásadní vliv na to, jak v životě (ne)prosperujeme.

Kam dál? Vyberte co je vám nejbližší

Koučink, osobní rozvoj

Váš potenciál - naplňujete ho? Co kdyby pozitivní změny ve vašem životě probíhaly rychleji, efektivněji? Pořádný nádech a... pojďte se mnou odstranit bloky a nastartovat potřebné změny. Bude to intenzivní, ale zábavné a “téměř bezbolestné”!

VÍCE INFORMACÍ

Personalistika

Potřebujete (pře)nastavit firemní kulturu nebo organizační strukturu se vším všudy? Důkladný personální audit, postavit do latě personální procesy, vyladit komunikaci napříč celou firmou, zefektivnit pohovory, vyjasnit kompetence a klíčové pozice?

VÍCE INFORMACÍ

Školení

Nestůjte sami sobě v cestě - zapracujte na sebevědomí, sebepřijetí, na vztazích s ostatními. Leadership, ženský leadership, firemní kultura, personalistika v praxi… zapracujeme na tématu dle vaší volby - pokud se nebojíte být opravdu sami sebou.

VÍCE INFORMACÍ