Tomáš S.

Na Helenu Mackovou jsem se obrátil ve chvíli, kdy jsem si připustil, že zásadní změna (nejen) v partnerském životě je asi nevyhnutelná, ale současně se jí obával. Aniž bych věděl, do čeho jdu, na první sezení jsem se vyloženě těšil. To, co jsme spolu probrali, souvislosti, které mi Helena ukázala a její optimistický, nelitující a přímočarý přístup, mě neskutečně nakoplo. Z mé původní vize vícero sezení zůstalo nakonec jen u dvou, protože i to, co jsme zvládli za čtyři hodiny, mě posunulo na novou kolej, která už nemá podobu zacykleného kruhu 🙂 Tímto Heleně děkuji!

helena

Mgr. Helena Macková

Osobní kouč pro talent, kariéru a osobní štěstí
Personální konzultant pro firemní změny

Kam dál? Vyberte co je vám nejbližší

Koučink, osobní rozvoj

Váš potenciál - naplňujete ho? Co kdyby pozitivní změny ve vašem životě probíhaly rychleji, efektivněji? Pořádný nádech a... pojďte se mnou odstranit bloky a nastartovat potřebné změny. Bude to intenzivní, ale zábavné a “téměř bezbolestné”!

VÍCE INFORMACÍ

Personalistika

Potřebujete (pře)nastavit firemní kulturu nebo organizační strukturu se vším všudy? Důkladný personální audit, postavit do latě personální procesy, vyladit komunikaci napříč celou firmou, zefektivnit pohovory, vyjasnit kompetence a klíčové pozice?

VÍCE INFORMACÍ

Školení

Nestůjte sami sobě v cestě - zapracujte na sebevědomí, sebepřijetí, na vztazích s ostatními. Leadership, ženský leadership, firemní kultura, personalistika v praxi… zapracujeme na tématu dle vaší volby - pokud se nebojíte být opravdu sami sebou.

VÍCE INFORMACÍ